Contact us

Address

Dek Optica Sp. j. Daniluk, Doleczek
Kowalska 121
51-424 Wrocław Poland

NIP 895-184-84-49

+48 71 345 72 08

https://dekoptica.pl

Orders:

Orders via email:
dek@dekoptica.pl

Anna Gąsior
tel: +48 71 345 72 08

Anna Całus
tel/fax: +48 71 345 70 01

Finance department:

Beata Mackiewicz-Więcław
tel: +48 71 345 72 08

Office:

Ewa Doleczek (English)
tel: + 48 605 658 096
ewa@dekoptica.pl

Anna Gąsior (English)
tel: +48 500 578 706
e-mail: a.gasior@dekoptica.pl

Elżbieta Daniluk (Russian)
tel: +48 601 27 34 34

Bank details:

 

PLN: 11 1090 2398 0000 0001 0487 7045

EUR: 04 1090 2398 0000 0001 0487 8723
SWIFT: WBKPPLPP

Our Sales Representatives (Polish regions)

Jarosław Suszek

Jarosław Suszek

Region: zachodnio-pomorski, lubuski, wielkopolski, dolnośląski

tel: +48 601 789 096
@: j.suszek@dekoptica.pl

Piotr Olszak

Piotr Olszak

Region: wschodnia część zachodniopomorskiego, pomorski, kujawsko-pomorski, łódzki, opolski

tel: +48 502 594 702
@: p.olszak@dekoptica.pl

Michał Partyka

Michał Partyka

Region: Mazowsze, Podlasie, Warmia i Mazury

tel: +48 500 578 695
@: m.partyka@dekoptica.pl

Mateusz Borek

Mateusz Borek

Region: podkarpacki, małopolski, świętokrzyski, śląski

tel: +48 782 022 202
@: m.borek@dekoptica.pl

Dekoptica

DekOptica sp. j. 

Polski Producent Opraw Okularowych

ul. Kowalska 121, 51-424 Wrocław